توضیح بعضی از اصطلاحات رایج مدیران تلگرام

با توجه به این که شاید بعضی از خریداران پکیج ((از تلگرام کسب درآمد کنید))، به تازگی قصد کسب درآمد از تلگرام را داشته باشند و با بعضی از اصطلاحات رایج در این فضا آشنایی نداشته باشند، بر آن شدیم تا در این پست تعدادی از اصطلاحات رایج فضای تلگرام را توضیح دهیم. بدون شک اگر قصد افزایش عضو کانال خود به هر منظوری را داشته باشید، با این اصطلاحات باید آشناییت داشته باشید.

ممبر:

ممبر در واقع همان معنی تعداد عضو را می دهد. مثلا به شما می گویند: چقدر ممبر دارید و شما می گویید 20 هزار تا

فرند:

فرند نیز در واقع همان معنی ممبر را می دهد. روزی مالک کانال جهش به من گفت که بدون فرند به اندازه کانال گیز میز درآمد دارد. در آن زمان خجالت کشیدم تا معنی فرند را بپرسم اما امروز معنی آن را به خوبی میدارنم (نگارنده).

ویوو:

ویوو به معنی تعداد بازیدی است که از یک پست می شود. تعداد ویوو را می توانید به صورت عدد کوچکی که پایین پست قرار دارد مشاهده کنید. ویوی کانال برای ادمین های کانال بسیار مهم و حائز اهمیت اس زیرا در تمام تبادلات و با حتی تبلیغ، میزان بازدید که از پست ها می شود (همان ویوو) را چک می کنند. ویوو اعتبار یک کانال است. هر چه ویوو پست ها بالا تر باشد، اعتبار کانال بالاتر است. این نکته را هم باید یادآور کنیم که کانالی که عضوهای تقلبی دارد را می توانید از عدم تقارن تعداد اعضای کانال و ویوویی که از پست هایش می شود، مشاهده نمود.

ریزش:

وقتی که با تبادل یا هر روش دیگری تعداد اعضای کانال خود را بالا ببرید، بعد از مدتی تعداد اعضا احتمال دارد کاهش یابد که به آن “ریزش” می گویند. معمولا این اصطلاح به معنای رفتن تعداد زیادی از ممبرهای کانال در زمانی کوتاه از کانال استفاده می شود.

معمولا ریزش دلایل متعددی می تواند داشته باشد. مثلا تصویر کانال را عوض کنید یک سوم اعضا کم می شوند. چون متوجه نمی شوند که کانال شما کدام بود و آن را از تلفن هماهشان پاک می کنند. یا مثلا در کانال خود توهین کنید به اعضا، افراد زیادی از کانال خارج می شوند و اصطلاحا می گویند کانال ریزش کرد. دلایل دیگر همچون گذاشتن پست های بی ربط و یا زیاد نیز در ریزش تاثیر دارند.

تگ:

همان آی دی کانال شما می باشد. مثلا آی دی کانال ما @richman می باشد. این کلمه بیشتر زمانی کاربرد دارد که قصد تبادل (در پست های بعد تبادل توضیح داده خواهد شد) با کانال دیگری را دارید و او از شما آی دی کانالتان را می­خواهد و می گوید: تگ؟

لینک جوین یا لینک بلند:

این لینک در واقع همان لینک بلندی است که کاربران به محض کلیک روی آن، ابتدا عضو کانال شده و سپس وارد میشوند. مثلا لینک پایین نمونه ای از لینک های جوین است.

https://telegram.me/joinchat/BV-6jTvaB81qPW0QeLU2wQ

طریقه ساختن لینک جوین را می توانید از اینجا بخوانید.

تب:

تب همان تبادل می باشد.

گروه های تبادل:

ادمین های کانال های تلگرامی برای پیدا کردن کانال های همسنخ خود، جهت تبادل و بالا بردن عضو اقدام به ایجاد گروه های تبادلی تحت عنوان گروه های تبادلی کرده اند. در این گروه ها ادمین های کانال های مختلف گرد هم آمده و هر مدیری که قصد تبادل داشته باشد، با مدیر کانال دیگر تماس گرفه و تبادل را آغاز می کنند.

در زیر آدرس گروه تب رو تب (یکی از بزرگترین گروه های تبادلی) را برای راحتی شما در تبادل با کانال های همسنخ و هم ممبرتان قرار میدهیم.

https://telegram.me/joinchat/BIOMpzygAvSmumc53gTGcA

 


در پکیج کسب درآمد از تلگرام چه چیزی گفته شده است؟ پکیج منحصر به فرد ((از تلگرام کسب درآمد کنید))، تنها پکیج تضمینی کسب درآمد از تلگرام می باشد که تمامی ابزارها و آموزش های لازم برای کسب درآمد از تلگرام در آن آماده است. توضیحات این محصول را می توانید از لینک پایین بخوانید و توصیه می شود حتما آن را تهیه کنید.

از تلگرام کسب درآمد کنید

 

 

۵ نظر

 1. سلام میخواستم بدونم کسب درآمد بایستی محصول یا خدماتی برای عرضه
  داشته باشم یا نه راههای دیگری هست
  ثانیا چطور میتوونم اعتماد کنم که شما
  واقعا معتبر هستید و مطالب ارائه شده
  صحیح و کامل میباشد . باتشکر

  • با سلام و درود
   حتما نیازی به داشتن محصول و یا خدمان نیست. آیا توی دنیای واقعی شما باید حتما محصول یا خدماتی برای کسب درآمد داشته باشید. بازاریابی، واسطه گری، خرید خونه و کار کشیدن از اون و فروختن با قیمت بالاتر و هزاران راه دیگه هست که میتونید برای کسب درآمد توی دنیای واقعی استفاده کنید. تلگرام هم مثل همون…
   پشتیبانی از محصول و بخش مقالات که جدیدا به سایت اضافه کردیم، همه نشون دهنده میزان اطلاعات و پشتیبانی از کارمون هست. تعداد زیاد بازاریاب های سایت و … .
   کلاهبرداری و شیادی رو باید نیاز داشته باشید تا انجامش بدید که خوشبختانه خدا این نیاز رو از ما دور کرده. پس با خیال راحت خرید کنید و از بخش مقالات و پشتیبانی سایت هم به مطالب جدید و آپدیت دسترسی داشته باشید.

پاسخ دهید