دوره جامع سئو

یک دوره کامل در جادوی SEO واقعاً به شما کمک می کند تا سایت سئو خود را به طرز جادویی بهبود بخشید و تجارت خود را متحول کنید! در این دوره ، ابتدایی ترین مباحث مربوط به SEO به مباحث تخصصی به طور کامل آموزش داده خواهد شد.

 

معرفی دوره کامل سحر و جادو SEO در سال 2017

وقتی قرار است تغییرات جادویی در تجارت شما اتفاق بیفتد ، شما باید بهترین SEO را در میان رقبای مناسب داشته باشید و از صفحه اول راضی نباشید اما در 3 نتیجه برتر باشید!
در دوره کامل سحر و جادو SEO ، تمام آنچه شما نیاز دارید یک وب سایت است! مراحل بعدی این دوره را فرا خواهید گرفت. اگر هنوز وب سایتی ندارید ، می توانید با آماده شدن برای یک دوره ایجاد کسب و کار اینترنتی و پیوستن به شرکت کنندگان کامل دوره سحر و جادوی SEO ، وب سایت خود را فعال کنید و در کمتر از یک روز فعال کنید.

 

چرا SEO مهمترین چیز در تجارت اینترنتی است؟

 

همه مارک شما را می بینند
شما هر روز مشتری جدید خواهید داشت
هزینه های بازاریابی شما به میزان قابل توجهی کاهش می یابد
تلفن شما به طور مداوم زنگ می خورد و عضویت سایت شما افزایش می یابد
همه رقبا می دانند شما بهترین هستید و رقابت با شما کار آسانی نیست
شخصی که شما را در Google پیدا کند ، هدفمندترین مشتری شما خواهد بود
وقتی برای اولین بار گوگل می کنید ، در نظر مشتری اول خواهید بود
جستجوی گوگل 90٪ احتمال استفاده از خدمات شما را دارد

چرا مهران منصوری فر فرد مناسبی برای تدریس دوره است؟

 

در واقع ، هر زمان که ما در مورد سئو و سطح تخصص یک شخص صحبت می کنیم ، برخی از افراد در مورد مواد و موضوعات فنی صحبت می کنند ، و برخی می گویند که آنها از حضور در آموزش ها دانش کسب کرده اند.

 

اما اصولاً تنها چیزی که می تواند به فرد SEO SEO واجد شرایط نشان دهد ابتدا لیستی از کلماتی است که وی تاکنون توانسته است در صفحه اول آورده و سپس تجربه آن شخص!

 

من (مهران منصوری فر) از سال 2004 در وب فعال هستم و یک سال بعد سئو سایت خود را شروع کردم. به یاد ندارم یا این سایت ها دیگر فعال نیستند ، البته بیشتر وقتم را صرف SEO در سایت های خود کردم.

 

اما در 2 سال گذشته تعداد قابل توجهی از کلمات کلیدی وجود داشته است که من توانستم آنها را در صفحه اول گوگل پیدا کنم و اکنون دیگر مستقیماً روی SEO کار نمی کنم و اصول SEO را به خودم آموزش می دهم. با نظارت بر کار آنها تا زمان کار با سئو. ما تمام کردیم.

 

به لطف 12 سال تجربه در این زمینه و سالها کار در Google Adwords ، من درک کاملی از مدلهای Google و رفتار آنها در سئو فارسی دارم و اکنون خودم را در موقعیتی می یابم که می توانم دانش خود را به هر کسی که دارای آن است انتقال دهم. حداقل یکی. یک وب سایت داشته باشید و با اصول وب بدانید که این شخص در سطح من به یک SEO متخصص ماهر تبدیل می شود.

 

من قبلاً این روند را برای تیم خود انجام داده ام و نتیجه موفقیت آمیز بوده است و اکنون می توانم این کار را برای شما در طی 10 جلسه انجام دهم و شما قطعاً بعد از این دوره SEO حرفه ای خواهید بود. .

 

در این دوره چه می آموزید؟

جلسه 1: مباحث مقدماتی سئو و اصطلاحات تخصصی
جلسه 2: میزبانی وب ، دامنه و اهمیت سرعت بالای سایت
جلسه 3: انتخاب پورتال ، بررسی وردپرس در سئو و کلمات کلیدی مناسب
جلسه 4: شبکه های اجتماعی و تنظیمات میزبانی تخصصی
جلسه 5: نحوه تولید ، بازاریابی و طراحی استراتژی های تولید محتوا
جلسه ششم: مباحث تخصصی در بازاریابی محتوا و تولید محتوا
جلسه هفتم: ثبت موتور جستجو و آموزش کامل ابزارهای وب مستر
جلسه 8: الگوریتم های گوگل
جلسه 9: پیوندهای خارجی
جلسه 10: نکاتی درباره SEO

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن