چگونه لینک های خود را برای استفاده در تلگرام، کوتاه و یا تغییر شکل دهیم؟

احتمالا بنا به دلایل بسیاری تاکنون خواسته باشید تا لینک هایی که در تلگرام قرار می­دهید تغییر شکل یابد. مثلا فرض کنید که می خواهید لینک پایین را در تلگرام به اشتراک بگذارید.

https://fastpool.ir/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa-%d8%a2%db%8c%d8%af%db%8c-%d8%aa%d9%84%%%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86/

به نظر شما آیا ممکن است این کار؟ صد در صد خیر. زیرا بسیار بلند است. و یا فرض کنید که می­خواهید بازاریابی پکیج کسب درآمد از تلگرام را در فضای تلگرام انجام دهید که لینکی به شکل زیر متعلق به شما است.

www.fastpool.ir/?ref56

و شما شاید به دلایل زیادی نخواهید که لینک مورد استفاده شما در بازاریابی ها و یا زیرمجموعه گیری هایتان به این شکل باشد و می خواهید شکل آن را عوض کنید. این مواقع باید چکار کرد؟

  1. استفاده از ربات کوتاه کننده لینک در تلگرام

یکی از آسان ترین راه های تغییر لینک در تلگرام، استفاده از ربات (short url goo.gl) می باشد. هنگامی که وارد ربات شدید، کافیست لینک مورد نظر خودتان را در آن کپی کنید تا در همان لحظه یک لینک کوتاه شده تحویل بگیرید. آدرس این ربات لینک زیر می باشد که با کلیک روی آن هم می توانید وارد این ربات شوید.

Telegram.me/shorturlbot

کوتاه کردن لینک

و اگر هم می خواهید مستقیم از طریق تلفن همراهتان وارد این ربات شوید، می توانید مقاله پایین را بخوانید.

آموزش ساخت آیدی تلگرام و نحوه پیدا کردن افراد در تلگرام به وسیله آیدی

  1. استفاده از سایت های کوتاه کننده لینک همانند سایت l2l.ir

روش دیگر کوتاه کردن و یا تغییر شکل دادن لینک ها هم استفاده از روش قدیمی سایت مخصوص این کار است. یکی از معروفترین آن ها نیز سایت www.l2l.ir می باشد.


در پکیج کسب درآمد از تلگرام چه چیزی گفته شده است؟ پکیج منحصر به فرد ((از تلگرام کسب درآمد کنید))، تنها پکیج تضمینی کسب درآمد از تلگرام می باشد که تمامی ابزارها و آموزش های لازم برای کسب درآمد از تلگرام در آن آماده است. توضیحات این محصول را می توانید از لینک پایین بخوانید و توصیه می شود حتما آن را تهیه کنید.

%d8%b9%da%a9%d8%b3-%d9%be%da%a9%db%8c%d8%ac2-258x300

 

۶ نظر

پاسخ دهید