حرفه ای و خودکار از تلگرام پولسازی کنید …

چگونه از تلگرام 

بالای ۶ میلیون تومان در ماه

درآمد داشته باشید!!!

آن هم بدون گذاشتن زمان!!!

نام دوره: حرفه ای و خودکار از تلگرام پول بالا درآورید (دوره تکمیلی پکیج آموزش کسب درآمد از تلگرام مقدماتی)

فرمت دوره : ویدئویی MP4 همراه با کتاب الکترونیکی

مدت زمان دوره : ۴ ساعت / حجم کل : ۳۷۰ مگابایت

تعداد خریداران تاکنون: ۵۵۳ نفر

امتیاز محصول : five-stars-salon-review-ua5xoh-clipart_b3f26a7428df3ebaf33cdfa24e5b2f3e

مخاطبان : تمامی کسانی که بیشتر از افراد عادی تلگرام را باور دارند …

تهیه شده توسط: یاسین هدایتی فر (نویسنده کتاب درآمدهای رویایی بدون سرمایه و مدیر کانال richman )

نوع محصول : دیجیتال

امروزه اکثر افراد، اطلاعات اولیه کار با تلگرام را میدانند.

و اکنون زمان آن است تا با داشتن روش ها و استراتژی هایی که کمتر کسی از آن ها اطلاع دارد، برد خوبی از تلگرام کنید …!!!

این دوره یکی از متفاوت ترین دوره های آموزش کسب درآمد از تلگرام است که حاصل ماه ها مشاوره دادن به افراد علاقمند جهت کسب درآمد از این حوزه بوده و حتی یک کلمه آن، هیچ شباهتی به آموزش های متداول کسب درآمد از تلگرام مقدماتی و یا مرسوم ندارد.

این یک فرصت بی نهایت جدید است …

چگونه شد که این دوره شکل گرفت؟

زمانی که دوره آموزش کسب درآمد از تلگرام  مقدماتی ساخته شد، افراد بسیار زیادی پس از خرید به مجموعه من مراجعه می کردند و مشاوره میگرفتند. ساعت ها و روزها و ماه ها مشاوره به بالای چندین هزار نفر … پشتیبانی آن پکیج کار بسیار مشکلی بود چون ما باید پاسخ افراد بسیار زیادی را میدادیم. تقریبا آن پکیج ۵ بار! آپدیت شد و هر بار کامل تر می شد.

در این میان فعالیت های تلگرامی خودمان نیز هر روز افزایش می یافت؛ تا آن جا که تعداد کانال های با مدیریت مستقیم من به بالای ۱۰۰ کانال رسید!. برای بسیاری از فعالین تلگرام که خودشان هم افراد موفقی بودند این حجم فعالیت بسیار جالب توجه بود. پس از آن افراد بسیار زیادی می خواستند تا راز این فعالیت های گسترده و منسجم را برای آن ها باز کنم.

شاید اگر واقعیت را بخواهم بگویم، خیلی علاقه ای به باز کردن مشت خودم نداشتم اما پس از یک تور آموزشی و اصرارهای بسیار زیاد افراد تصمیم گرفتم تا اولین سمینار کسب درآمد تلگرامی را به نام ((اعجوبه های تلگرامی)) در ۱۵ شهریور برگزار نمایم. استقبال بسیار خوبی شد و بلیط ها تقریبا در همان روز اول به پایان رسید. در آن سمینار به شرح کامل روش های منحصر به فرد خودم پرداختم. پس از آن بود که دیگر هیچ روزی نبود که فردی از من درخواست برگزاری مجدد آن سمینار و یا ارائه نمودن آن اطلاعات در قالب یک دوره را نمی داد. بنابراین تصمیم گرفتم تا اطلاعات خود را در قالب یک دوره دیگر عرضه کنم تا همه از آن استفاده کنند. دوره ای که شاید هیچ وقت راضی به ساختن آن نمی شدم اگر ، اگر ، اگر ، موفقیت جوان های گاها با سنین پایین تر را که از اطلاعات پکیج اول استفاده کرده بودند، و به موفیت های باورنکردنی رسیده بودند را نمی دیدم. .

بدون شک این دوره فرصت بسیار بی نظیری برای شما خواهد بود که تقریبا هر کسب و کاری را درآن بیاندازید، تا حد اعلای موفقیت خودش خواهد رسید. دوره مقدماتی توانست افراد بسیار قابلی را به معنای واقعی ثروتمند کند. این دوره یقینا فراتر از پکیج اول خواهد شد. امیدوارم از آن استفاده کنید.

و آیا اصلا میدانستید ۲۰ درصد افراد حاضر در تلگرام، از این شبکه اجتماعی کسب درآمد می کنند (این رقم یعنی تقریبا ۸ میلیون نفر !!)

اما فقط ۱۰ درصد این تعداد، درآمد بالای ۶ میلیون در ماه از تلگرام دارند؟؟

در این دوره چه چیزهایی گفته شده است؟

بهترین روش های کسب درآمد از تلگرام

افراد باهوش می دانند که نباید خودشان را با هر روشی برای بدست آوردن پول درگیر کنند. چون هم انرژی آن ها هدر می رود و هم زمانشان. شما با تهیه این دوره، دیگر نیاز نیست خودتان را با هر روشی مشغول کنید. بهترین روش های کسب درآمد از تلگرام را بشناسید و با توجه به روحیاتتان، از میان همان ها روشی را برگزینید. تیم ما با ۲ سال فعالیت بسیار حرفه ای و ارتباط با افراد صاحب نام در تلگرام، بهترین روش های کسب درآمد از تلگرام را شناسایی و در این دوره به شما معرفی نماید. شما با دیدن این دوره متوجه می شوید که بیشترین درآمد تلگرامی از چه روش هایی بدست می آید. همان ها برگزینید

خودکار سازی کارها در تلگرام (بدون گذاشتن زمان در روز سود میلیونی داشته باشید) :

یک کارمند ۳۵ ساله، تنها با سه ساعت فعالیت روزانه، بالای ۳ میلیون تومان در ماه درآمد دارد. با دیدن این دوره شما نیز فرا می گیرید تا بهتر از این شخص، یک کسب و کار خودکار که مخصوص خودتان است را در تلگرام پی ریزی کنید. کسب و کاری که تا چند ماه آینده نیاز به فعالیت شما ندارد!! و شما نیز می توانید از زمان های خودتان بهتر استفاده کنید

طرز فکر اعجوبه های تلگرامی (دیگر از روی ناامیدی، موفقیت های پولدارهای تلگرامی را نشمارید. خودتان مانند آن ها فکر کنید):

اگر جزو هوشیاران تلگرامی بوده و کمی با درآمدهای افراد فعال در این حوزه آشنا هستید، حتما این قسمت را چند باره نگاه کنید. با دیدن این قسمت،متوجه می شوید که آن افرادی که بیشترین درآمد را از تلگرام دارند، چگونه فکر و طبق آن عمل می کنند. مطمئنا آن ها متفاوت می اندیشند و اگر شما هم مثل آن ها فکر کنید، نتایج تان مانند آن ها می شود.

افزایش عضو (دیگر نیاز نیست از روی عجز به هر فردی برای افزایش ممبر کانالتان رو بزنید):

آیا تهیه یک دوره و ۳ ساعت آموزش همراه پشتیبانی، بهتر از خرج میلیون ها تومان پول و ساعت ها وقت باارزش شما در هزار توی تلگرام نیست که برای افزایش عضو باید بپردازید؟ و همه افراد با تجربه هم می دانند که این عضوها شاید گاها غیرواقعی هم باشد و کلاه هم سرتان برود؟؟ اگر این دوره را ببینید همه شیوه های افزایش عضو را فرامیگیرید. این روشها، همه روش هایی است که مدیران کانال ها برای افزایش عضو به کار میبرند. خیالتان راحت باشد که همه روش ها همراه با پشتیبانی گفته شده و هیچ روش دیگری وجود ندارد. همچنین آموزش ساخت بینهایت شماره مجازی و افزودن بی نهایت عضو فیک نیز در این دوره ارزشمند قرار داده شده است.

دستورالعمل اجرایی:

چون تمرکز آموزش ها و همچنین به نتیجه رسیدن شما برای ما بسیار باارزش است، یک دستورالعمل اجرایی در دوره قرار داده شده تا بتوانید با اجرای مو به موی آن ها به درآمد خوبی از تلگرام برسید.

قیمت این دوره ارزشمند (سرمایه گذاری) همراه با یک هدیه ویژه و منحصر به فرد به نام (آموزش هوش مالی در کسب و کارهای تلگرامی به ارزش ۹۹۰۰۰ تومان)

تنها به مدت محدود

فقط ۱۱۹ هزار تومان

(پس از تاریخ فوق، مبلغ این سرمایه گذاری متفاوت به قیمت واقعی آن ((۳۵۰ هزار تومان)) برخواهد گشت )

فراموش نکنید که این قیمت همراه پشتیانی محصول می باشد. بنابراین حتی یک لحظه هم در تهیه پکیج تردید نکنید…

پس از خرید محصول ، لینک دانلود بسته به صورت آنی برایتان نمایش داده میشود و همچنین به ایمیلتان نیز ارسال می گردد. همچنین می توانید پس از خرید، از قسمت پشتیبانی نیز، فایل ها را روی تلگرامتان دریافت کنید.

حرفه ای و خودکار از تلگرام کسب درآمد کنید
با تخفیف ویژه تا مدت محدود 119 هزار تومان
حاصل صدها ساعت پشتیبانی به هزاران نفر
بدون گذاشتن زمان زیاد
کاملا تصویری و واضح
پشتیبانی ۲۴ ساعته
ارزشمندترین دوره آموزشی کسب درآمد از تلگرام
آماده شدن برای تبدیل شدن به اعجوبه بعدی

در صورت وجود هرگونه ابهام قبل یا بعد از پرداخت از قسمت پشتیبانی ارتباط حاصل فرمایید

ادعا نمیکنیم این محصول همه را ثروتمند می کند اما مطمئنیم به کمک این دوره درآمد چند نفر بالای صد میلیون تومان در ماه خواهد رفت …

شما فقط با یادگیری سیستم سازی کسب و کار در تلگرام (که تنها یک قسمت از ۶ قسمت اصلی این دوره ارزشمند است) می توانید صدها ساعت در زمان ارزشمند خودتان (که آموزش آن داده شده) صرفه جویی کنید

چرا این دوره ارزشمند ساخته شد؟

یکی از بزرگترین مشکلات افرادی که قصد آموزش کسب درآمد از تلگرام را دارند این است که متاسفانه آن ها، پس از فراگیری آموزش های مقدماتی نمی توانند کسب و کار تلگرامی خودشان را به درآمدهای بسیار بالای ماهیانه برسانند. این دوره ارزشمند پس از آموزش های مقدماتی پکیج آموزش کسب درآمد از تلگرام یک ساخته شده و در آن آموزش هایی داده می شود که در هیچ دوره ی آموزش کسب درآمد از فضای مجازی دیگری به افراد فعال داده نشده است.

چگونه از اصل بودن این محصول مطمئن شوم؟

همیشه برای اطمینان از یک فروشگاه مجازی اصل٬ به پشتیبانی سایت رفته و از قسمت پشتیبانی مطمئن شوید که یک شماره ثابت (و نه همراه) جهت پشتیبانی محصولات برای خریداران قرار گرفته است. اگر توانستید با پشتیبانی صحبت نمایید٬ به فروشگاه و اصالت محصول اعتماد کنید(برای مثال می توانید به پشتیبانی این سایت مراجعه نمایید که  شماره تلفن ثابت دفتر کار تهران سایت در آن قرار داده شده است). متاسفانه همیشه بیشترین ضرر خرید محصولات بی اصالت را مشتریان بی توجه پرداخت می کنند.

– اگه در بین راه سوالی داشتم ، شما پاسخ گوی من هستید ؟

صددرصد . تیم پشتیبانی وبسایت فست پول دات آی آر در تمامی ایام هفته و به صورت شبانه روزی پاسخ گوی سوالات و مشکلات شماست . هرگونه سوالی در زمینه موارد مطرح شده در پکیج داشتید با پشتیبانی در میان بگذارید . برای این کار می توانید از منوی سایت به بخش پشتیبانی رفته و یا از طریق پشتیبانی آنلاین با مشاوران ما صحبت کنید .

موفقیت پکیج اول تا چه اندازه بود؟

باورش شاید برای خود من هم سخت باشد اما موفقیت پکیج آموزش کسب درآمد از تلگرام مقدماتی بسیار بیشتر از حالت عادی بود. شاید بردن نام آن افراد درست نباشد اما حتما اسم آن ها را در فضای تلگرام تاکنون شنیده اید. افرادی که اکنون با بازیگران بسیار مطرح سینما و تلویزیون عکس می اندازند. افرادی که هنوز هم موفقیت خود را مدیون اطلاعات بیان شده در پکیج اموزش کسب درآمد از تلگرام سایت فست پول می دانند. سیستم طراحی شده در آن پکیج و مشاوره های تخصصی توانست کمک بسیار خوبی برای آن ها در ابتدای راهشان باشد. این از افتخارات بارز دوره آموزش کسب درآمد از تلگرام مقدماتی بود. اگر دوره مقدماتی توانست به این موفقیت های بسیار بزرگ (رساندن چندین نفر به درآمدهای بالای ۱۰۰ میلیون تومان در ماه) برسد این دوره یقینا به موفقیت بیشتری دست خواهد یافت.

و اکنون دوره ارزشمند فوق سرآغاز ظهور پدیده های بسیار بزرگتر دیگری در عرصه کسب درآمد از تلگرام خواهد بود. امیدواریم پدیده بعدی یکی از شماها باشد!!

(یاسین هدایتی فر)

تفاوت این دوره و پکیج آموزش اول کسب درآمد از تلگرام در چیست؟

هر کدام از این دو محصول ویژگی های منحصر به فرد خودش را دارد. در پکیج اول موارد زیر ارائه شده است:

  • کتاب ۳۳ روش آموزش کسب درآمد از تلگرام
  • آموزش روش های هک و جلوگیری از هک تلگرام
  • آموزش ساخت ربات های فروشگاهی وغیره بدون برنامه نویسی
  • آموزش اصول ابتدایی تلگرام مانند ساخت کانال ها و گروه ها
  • و ..

از خصوصیات این پکیج، مناسب بودن آن برای افرادی است که تاکنون کانال و یا کسب و کاری در تلگرام نداشته و می خواهند شروع کنند. این پکیج قابلیت آن را دارد تا یک فرد کاملا ناآشنا را تا حد حرفه ای رشد دهد. اگر جزو این دسته هستید، بهتر است پکیج مقدماتی را تهیه کنید.

اما دوره فوق، برای افرادی ایجاد شده است که کسب و کاری در تلگرام داشته و می خواهند توانایی خودشان را تا سطح فوق حرفه ای ارتقا دهند. مسلما در این سطح از آموزش ها، تمرکز روی بدست آوردن درآمدهای بالای ۶ میلیون تومان در ماه می شود. از ویژگی های این دوره می توان به:

  • معرفی کااامل بهترین و پولسازترین روش های کسب درآمد از تلگرام
  • سیستم سازی یک کسب و کار تلگرامی برای فعالیت خودکار تا چندماه بدون گذاشتن زمان
  • آموزش و معرفی تمامی روش های افزایش عضو با ذکر تمامی مزایا و معایب همراه با پشتیبانی
  • آموزش سطح بالایی از هوش مالی در کسب و کارهای تلگرامی
  • و …

اشاره نمود. بنابراین اگر درآمد اولیه ای از تلگرام داشته اید حتما این دوره را تهیه کنید. البته که داشتن آشنایی مختصری از کار با تلگرام، شما را ملزم به تهیه این دوره می کند.

این دوره مناسب چه افرادی است؟

این دوره ارزشمند مشخصا مناسب افرادی است که اطلاعات اولیه ای همچون ساخت کانال و ابرگروه ها را دارند. در همین حد تقزیبا کافی است. اگر هر دوره معمولی آموزش کسب درآمد از تلگرام دیگری تهیه کرده و یا حتی یک بار تلاش برای کسب درآمد از تلگرام کرده باشید، احتمالا این آموزه های اولیه را دارید.

این دوره چه تفاوتی با پکیج های آموزش کسب درآمد از تلگرام دیگر ( و یا پکیج مقدماتی) دارد؟

مسلما این پکیج برای افرادی تهیه شده که آشنایی مقدماتی و اولیه ای با فضای کسب درآمد از تلگرام دارند و از این جهت، دوره فوق، تفاوت بسیار زیادی با پکیج مقدماتی و همچنین دیگر دوره های آموزش کسب درآمد از تلگرام دارد. افراد حرفه ای می دانند که در این دوره، زمانی برای توضیح هزاران راه بی فایده کسب درآمد از تلگرام نیست و تنها همان ۱۰ روش اصلی که بیشترین پول را در کمترین زمان به جیب شما می گذارد، گفته می شوند.

آموزش های این دوره به راحتی می توانند تدریس شده و مبالغ خوبی از تدریس آن ها دریافت گردد. فراموش نکنید که بسیاری از مدیران فعلی کانال های تلگرامی نیز این مطالب مهم را مشخصا نمی دانند و در واقع این موضوع نقشه گنج شما می تواند باشد. در حال حاضر، من با همین اطلاعات گرداننده  کانالهای تلگرامی زیادی هستم که البته این آمار هر روز در حال افزایش است …

این دوره را چه کسانی باید حتما تهیه کنند؟

آن هایی که مدت هاست به کسب درآمد از تلگرام مشغولند، اما درآمد چشمگیری ندارند

آن هایی که می خواهند درآمدهای چشمگیر داشته باشند اما راه آن را نمی دانند ..

آن هایی که می خواهند متخصص ترین فرد این حوزه، به ان ها همه آموزش های تخصصی حرفه ای عمل کردن را بیاموزد و …

آیا بعد از خرید پکیج، میتونم اون رو از طریق تلفن همراه دانلود و استفاده کنم؟

دانلود پکیج رو میتونید از طریق موبایل انجام بدید ولی چون پکیج به صورت یک فایل فشرده شده هست، بهتر است برای اولین بار از یک سیستم برای خارج کردن فایل ها از حالت فشرده اقدام کنید. اما در غیر این صورت نیز تیم پشتیبانی از روش های دیگر همانند تلگرام نیز فایل ها را به دست خریداران خواهد رساند.

مطمئن باشم که بعد از خرید، به درآمد بالا حتماً میرسم؟

۹۰ درصد!!!. ۱۰ درصد خود شما هستید که یقیناً مهمترین بخش فرآیند کسب درآمد از تلگرام می باشید!!!